O nas

Medava jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu służącego do wyposażenia gabinetów medycznych. Koncentrujemy się na starannie wybranym asortymencie produktów, dostarczając naszym Klientom urządzenia najwyższej jakości.

Wyposażenie gabinetów podologicznych

Szczególne miejsce w naszym asortymencie zajmują produkty do gabinetów podologiczych. Podologia to nowa, dopiero rozwijająca się gałąź opieki medycznej w naszym kraju, która niewątpliwie ma przed sobą dużą przyszłość. W naszej ofercie znajduje się wysokiej klasy sprzęt służący zarówno do diagnostyki jak i wykonywania zabiegów podologicznych.

Sprzęt do wkładek termoformowalnych

Dla fizjoterapeutów i ortopedów mamy bardzo ciekawą propozycję urządzeń do wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych metodą termoformowania. Analizowaliśmy różne systemy do produkcji wkładek dostępne w Europie Zachodniej. Uważamy, że wkładki termoformowalne to najlepsza technologia do implementacji w naszym kraju, biorąc pod uwagę koszty inwestycji i elastyczność stosowanych rozwiązań.

Fotele medyczne

Do gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, podologicznych i kosmetologicznych dostarczamy wysokiej klasy fotele. Standardowo regulowane za pomocą niskonapięciowych silników elektrycznych, pokryte antypoślizgową tapicerką, spełniają surowe normy medyczne. Łączą w sobie ergonomię i solidne wykonanie z nowoczesnym i pięknym wzornictwem.

Najwyższa jakość produktów

Wybierając produkty do dystrybucji na polskim rynku rozmawialiśmy z wieloma firmami w Hiszpanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Odwiedzaliśmy zakłady produkcyjne, gabinety specjalistyczne, uczestniczyliśmy w targach branżowych. Podglądnięte w Europie Zachodniej rozwiązania konsultowaliśmy ze specjalistami w kraju. Dzięki temu powstała wyjątkowa oferta, dla naszych wyjątkowych Klientów.

Nasi partnerzy – liderzy w swoich kategoriach

Naszymi partnerami są renomowane europejskie firmy wytwarzające produkty we własnych fabrykach w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy zapewnić odbiorcom w Polsce dostęp do doskonałego sprzętu – solidnie wykonanego, niezawodnego, o nowoczesnym wzornictwie.

logo-namrol

Namrol

Hiszpańska firma będąca jednym ze światowych liderów w produkcji profesjonalnego sprzętu podologicznego i stołów fizjoterapeutycznych, sprzedająca swoje produkty w ponad dwudziestu krajach. Wyjątkowo ceniona za połączenie doskonałej jakości z nowoczesnym wzornictwem przemysłowym.

www.namrol.com

logo-podoservice

PodoService

Lider rynku hiszpańskiego w dystrybucji drobnego sprzętu podologicznego, narzędzi i wkładek termoformowalnych. Dysponuje kompleksową ofertą dla gabinetów podologicznych.

www.podoservice.es