Wkładki termoformowalne

W naszej ofercie znajdują się wkładki lecznicze (ortopedyczne, korygujące), sportowe oraz do codziennego użytku, których celem jest zapewnienie komfortu i profilaktyka urazów i chorób stóp. Są to wkładki termoformowalne hiszpańskiej firmy PodoService będącej częścią grupy Namrol.

Wkładki do butów korygują ułożenie stopy w bucie, dzięki czemu wspierają pracę kolan, bioder i kręgosłupa. Dobrze dobrane zmniejszają obciążenia i zmęczenie nóg, korygują wady postawy, pomagają też pozbyć się bólu pleców.

Wkładki termoformowalne wykonywane są z kilku warstw specjalnie dobranych materiałów, o różnej charakterystyce i różnym stopniu twardości. Ich kształt jest utrwalany w wyniku modelowania podgrzanej wkładki na stopie – dostosowuje się idealnie do jej kształtu.

Są to zawsze wkładki wykonywane indywidualnie. W przeciwieństwie do wkładek dostępnych w sklepach są dobierane do konkretnych problemów stóp, dostosowane do kształtu stopy i dopasowane do butów ich użytkownika.

Dobór wkładki powinien być poprzedzony badaniem na podoskopie, a najlepiej komputerowym badaniem stóp na macie podobaroskopowej badającej siłę nacisku stopy na podłoże podczas ruchu.

W portfolio mamy wkładki na dolegliwości bólowe przodostopia i tyłostopia, antysupinacyjne, antypronacyjne, dla diabetyków, a także gamę wkładek sportowych: multisport, trekking, piłka nożna, tenis, golf. Oferujemy również kompletny sprzęt służący do termoformowania wkładek i komputerowych badań stóp.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10