Fotele medyczne

W naszej ofercie posiadamy fotele medyczne – ginekologiczny Gyneris i uniwersalny, wielofunkcyjny Prisma. Fotele te produkowane są przez hiszpańską firmę Namrol, znaną z doskonałych foteli podologicznych. Jej produkty cieszą się uznaniem na całym świecie, cechuje je doskonała jakość wykonania, wspaniała ergonomia oraz nowoczesne wzornictwo.

Fotel ginekologiczny wyróżnia bardzo dobra funkcjonalność i piękna, delikatna linia. Posiada możliwość ustawienia w pozycji Trendelenburga. Jest sterowany elektrycznie trzema silnikami z pamięcią położenia, co zapewnia duży komfort w pracy. Opcjonalnie może być wyposażony m.in. w uchwyt do kolposkopu i tacę na narzędzia.

Wielofunkcyjny fotel medyczny służy do wykonywania szerokiego zakresu badań i drobnych zabiegów, wykorzystywany jest m.in. w stomatologii, ortodoncji, dermatologii, kosmetologii. Posiada elektryczną regulację wysokości, pochylenia siedziska i oparcia oraz ręczną regulację podnóżka obsługiwaną siłownikiem.

Namrol używa do wytwarzania swoich foteli najwyższej jakości materiały, stosuje innowacyjne rozwiązania które zapewniają maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo pacjenta. Można wybierać w wielu wersjach kolorystycznych. Wszystkie fotele które Państwu oferujemy są zarejestrowane jako wyroby medyczne i posiadają znak CE producenta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9