Fotele podologiczne

Fotele podologiczne dostępne w naszej ofercie produkowane są przez hiszpańską firmę Namrol, jednego ze światowych liderów w branży. Produkty te cieszą się uznaniem na całym świecie ponieważ cechuje je doskonała jakość wykonania, wspaniała ergonomia oraz nowoczesne wzornictwo.

Namrol używa do wytwarzania swoich foteli podologicznych najwyższej jakości materiały, stosuje innowacyjne rozwiązania które zapewniają maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo pacjenta. Produkcja odbywa się we własnej fabryce firmy w Sitges koło Barcelony. Sterowanie elektryczne dostępne w standardzie każdego modelu ułatwia pracę oraz sprawia, że pacjent czuje się komfortowo.

Wszystkie fotele podologiczne które Państwu oferujemy są zarejestrowane jako wyroby medyczne i posiadają znak CE producenta. W szerokiej gamie foteli posiadamy zarówno klasyczne, eleganckie modele, jak również bardzo nowoczesne z odważnymi liniami. Można wybierać w wielu opcjach i wersjach kolorystycznych. Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli jest ergonomia, niezawodność i sterowanie elektryczne. Są wytrzymałe, stabilne, łatwe do dezynfekcji i komfortowe dla pacjenta. Każdy, nawet najbardziej wymagający specjalista znajdzie w naszej ofercie fotel podologiczny spełniający jego oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że ich zakup będzie niezwykle opłacalną inwestycją na długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszych foteli podologicznych marki Namrol. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21